Cuma, 20 Ekim 2017

Dr. Iyad Kuneybi’nin Rus Elçisinin Öldürülmesiyle İlgili Açıklaması

rus-elci-590x330

 

Dr. Iyad Kuneybi’nin Rus Elçisinin Öldürülmesiyle İlgili Açıklaması

Sürgünde olan, muhasarada kalan ve işkence gören kardeşlerinle meşgul ol. Müslümanların yetim çocuklarıyla meşgul ol. Namuslarının kirletilmesinden korkan bacılarınla meşgul ol. Onların trajedileri hala devam etmekte ve hala artmakta.

Gayrimüslim olan birisine haddinden fazla önem verirken; aynı zamanda, ‘100 Suriyeli, 50 Iraklı, 30 Yemenlinin öldürülmesini’ sıradan bir haber gibi veren, adeta bir haber yayının başlangıç müziği şeklinde yayınlayan medyadan etkilenme!

Medya, bilinçaltına, senin değeri olmayan bir Müslüman olduğunu, başkalarının senden daha değerli ve daha önemli olduğunu telkin etmekte. Medyanın ölçülerine sessiz kalma. Allah’ın ölçüsünde bir Müslümanın (Sa’d b. Muaz) ölümüyle Rahman’ın arşının titrediğini hatırla. Diğerleri hakkında ise Allahu Teâlâ şöyle buyurmaktadır: “Onlar için ne gök, ne yer ağlamadı ve onların azabı ertelenmedi.”

Mütercim: Muhammed Atta

BU HABERLER DE VAR!

Din İçin Çalışmak Hepimizin Mesuliyetidir

Derdimiz iptal olan hassasiyetlerimizi yeniden kullanıma sokmak ve Müslümanların çoğunun etkilenmeyip tepkisiz kaldığı meseleler karşısında …

YENİ NEŞİD KANALIMIZ(YOUTUBE)

es-Selamu Aleykum ve Rahmetullahi ve Berakatuh, 850 aboneli Youtube neşid kanalımız, Youtube yönetimi tarafından sebep …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Selsebil Medya

Yeni içeriklere daha çabuk ulaşmak için Telegram kanalımızı takip edebilirsiniz.

KANALA KATIL
KAPAT