Pazar, 22 Ekim 2017

Ahrar-uş Şam Genel Emiri Ebu Ammar: Allaha Ahd Ediyoruz

adsiz

Ebu Ammar göreve geldikten sonra ilk kez açıklamalarda bulundu ve önemli mesajlar verdi.

 

Ahrar-uş Şam Genel Emiri Ebu Ammar’ın açıklamalarını siz değerli takipçilerimize sunuyoruz.

Suriye direnişinin başarısı ve birliğimiz için bütün grupların aynı safta olması lazım, bunun için bütün gruplara el uzatacağız.

Direnişimizin sağlıklı devam etmesi için diğer gruplarla aramızda ortak şura oluşturmak, adaletle ve İslam menheci üzere hareket etmeliyiz.

Bugün kutlu devrimimiz zor günler geçiyor. Düşmanlarımızın sayısı saymakla bitmez, üstelik Suriye direnişine destek her gün azalıyor..

Bütün bunlara rağmen biz ilk gün olduğu gibi umudumuzu Allah’a bağladık. Yalnız yeterince birlik olamadığımız için bu gerilemeler yaşanıyor, dolaysıyla bizim, Suriye direnişinin sahada gerilemesi mazlum ve mağdur halkımıza tarifi imkansız acılar yaşatıyor..

Allah’a Ahd ediyoruz, Halkımzın hizmetinde bulunacağız ve üstlendiğimiz misyonun hakkını vereceğiz, biliyoruz Suriye devrimi bütün gruplardan büyüktür.

Suriye devrimi ümmetin devrimidir dolayısıyla ümmetimiz, halkımız, silahlı güçlermiz bu devrime sahip çıkıp gerekitği gibi yardım etmesi lazım.

Biz, ümmetimizle, halkımızla ve askeri güçlerimizle birlik olup Suriye’yi yabancı işgalcilerden ve bu zalim rejimden kurtarmamız lazım.

Mücahidlerimize ve Halep’teki halkımıza diyorum ki; yangınlara ve bu baskılara rağmen her zorluğun ardında bir kolaylık vardır, Suriye devrimimiz zayıflayabilir ama bitmez, göreceksiniz, Suriye sokakları mücahidlerle dolacak ve inşallah Şam bizim olacaktır.
Tercüme Ahraruş Şam Türkçe Hesabı

BU HABERLER DE VAR!

Telegram Reklamsız Olarak Nasıl Türkçe Kullanılır?

Telegram mesajlaşma uygulaması kullanıcıları her ne kadar severek kullansalar da Türkçe dil desteği konusunda şikayetçiler.Telegram’a …

Din İçin Çalışmak Hepimizin Mesuliyetidir

Derdimiz iptal olan hassasiyetlerimizi yeniden kullanıma sokmak ve Müslümanların çoğunun etkilenmeyip tepkisiz kaldığı meseleler karşısında …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Selsebil Medya

Yeni içeriklere daha çabuk ulaşmak için Telegram kanalımızı takip edebilirsiniz.

KANALA KATIL
KAPAT